Муниципальное бюджетное общеобразовательное учреждение "Большечекмакская основная общеобразовательная школа" Муслюмовского муниципального района Республики Татарстан

Адрес: 423993, Республика Татарстан, Муслюмовский район, д. Большой Чекмак, ул. Молодежная, д. 2
Телефон: +7(855)-563-10-42
E-Mail: Sbkm.Mus@tatar.ru
Короткое название: МБОУ "Большечекмакская ООШ"
Руководитель: Шафигуллина Наиля Макаримовна
У нас учатся: 36 учащихся, 5 воспитанников
У нас учат: 11 учителей, 2 воспитателя

Укытучыларның август киңәшмәсе

Опубликовано: 30.08.2011

24-25нче август көннәрендә укытучыларның традицион август киңәшмәсе булды. Быел ул “Татарстанда “Безнең яңа мәктәп” илкүләм белем бирү инициативасын гамәлгә ашыру шартларында мәгариф системасын үстерү” дигән темага багышланды.

Киңәшмәдә гадәттәгечә, узган уку елына йомгаклар ясалды, киләсе уку елына бурычлар билгеләнде(укытучыларның 2011нче ел август киңәшмәсе резолюциясе).  25нче августта район үзәгендә булган август киңәшмәсенең пленар утырышында Олы Чакмак төп гомуми белем бирү мәктәбендә 39 ел хезмәт куйган физкультура укытучысы Зиннуров Марс Фәхри улын тантаналы рәвештә лаеклы ялга озаттылар, информатика укытучысы Нәгыймов Мөнәвир Әнвәр улына Татарстан Мәгариф һәм Фән министрлыгының "Мәгарифтәге казанышлары өчен" билгесе тапшырылды.