Муниципальное бюджетное общеобразовательное учреждение "Большечекмакская основная общеобразовательная школа" Муслюмовского муниципального района Республики Татарстан

Адрес: 423993, Республика Татарстан, Муслюмовский район, д. Большой Чекмак, ул. Молодежная, д. 2
Телефон: +7(855)-563-10-42
E-Mail: Sbkm.Mus@tatar.ru
Короткое название: МБОУ "Большечекмакская ООШ"
Руководитель: Шафигуллина Наиля Макаримовна
У нас учатся: 36 учащихся, 5 воспитанников
У нас учат: 11 учителей, 2 воспитателя

Зиннуров М.Ф. призына чаңгы ярышы

Опубликовано: 22.03.2012

21.03.12 көнне Олы Чакмак авылында Зиннуров М.Ф. призына чаңгы спорты буенча ярыш үткәрелде. Нәтиҗәләр түбәндәгечә: 1нче урында – Олы Чакмак мәктәбе командасы, 2нче урында – Түбән Табын мәктәбе, 3нче урында ДЮСШ командасы булды. Шәхси беренчелектә кызлар арасында Бикташева Алсу -1нче, Фахретдинова Рания – 3нче урын яуладылар. Егетләр арасында Хөсәенов Ильвир – 1нче урында булды. Салихова Зилә һәм Гарифуллин Венерның  4нче урында булулары да куанычлы. Балаларда сәламәт яшәү рәвешен булдыруга 40 ел гомерен биргән Марс Фахриевич иң яшь чаңгычылар Гарипова Айзилә һәм Шарифуллин Айзатны аерым тәбрикләп үтте. Бу ярышта Олы Чакмак мәктәбеннән 18 чаңгычы катнашты.