муниципальное бюджетное дошкольное образовательное учреждение "Детский сад комбинированного вида №12 "Крепыш" Менделеевского муниципального района РТ

Адрес: Республика Татарстан, Менделеевский район, г. Менделеевск, ул.Габдуллы Тукая, д.9
Телефон: +7(855)-492-08-07
E-Mail: DsadKr.Men@tatar.ru
Руководитель: Газизова Татьяна Вениаминовна

Поздравляем наших воспитанников с победой во II муниципальном конкурсе чтецов «Милой маме посвящаю..»/ Безнең тәрбияләнүчеләрне II муниципаль шигырь конкурсында җиңүләре белән котлыйбыз!!

Опубликовано: 25.11.2022

Остальные участники были награждены дипломами   II и III степеней и сладкими призами: Стахеева Арина (Струкова А.Р., Камашева Л.Р.), Камашев Азат, Заплаткин Тимовей (Зозулюк О.М., Хабибуллина А.Р.). Поздравляем наших воспитанников и их педагогов с победой!!! Всем участникам конкурса хочется пожелать дальнейших успехов в творчестве, новых ярких побед! От души поздравляем всех мам с наступающим праздником – Днем Матери!/

"Сөйкемле әнигә багышлыйм..» дигән II муниципаль шигырь конкурсында җиңү. Безнең тәрбияләнүчеләр әниләр көненә багышланган "Сөйкемле әнигә багышлыйм..» дип аталган конкурсның җиңүчеләре һәм призерлары булдылар. Гран-при дипломы: Кайбешова Азалия (җитәкчесе Корбанова А.Х.), Манина Дарина (Струкова А.Р., Камашева Л. Р.), 1 урын өчен диплом: Шишова Ярослава (Мәхмүтова О. Ю.), Соловьева Валерия (Струкова А.Р., Камашева Л. Р.). Калган катнашучылар II һәм III дәрәҗә дипломнар һәм татлы призлар белән бүләкләнделәр: Стахеева Арина (Струкова А.Р., Камашева Л. Р.), Камашев Азат, Платкин Тимовей (Зозулюк О. М., Хәбибуллина А. Р.). Безнең тәрбияләнүчеләрне һәм аларның педагогларын җиңүләре белән котлыйбыз!!! Конкурста катнашучыларның барысына да киләчәк иҗатта уңышлар, яңа җиңүләр телибез! Барлык әниләрне дә чын күңелдән якынлашып килүче бәйрәм – Әниләр көне белән котлыйбыз!