муниципальное бюджетное дошкольное образовательное учреждение "Детский сад комбинированного вида №12 "Крепыш" Менделеевского муниципального района РТ

Адрес: Республика Татарстан, Менделеевский район, г. Менделеевск, ул.Габдуллы Тукая, д.9
Телефон: +7(855)-492-08-07
E-Mail: DsadKr.Men@tatar.ru
Руководитель: Газизова Татьяна Вениаминовна

Муниципальный этап Республиканского конкурса «Зелёный огонёк» / «Яшел ут» Республика конкурсының муниципаль этабы

Опубликовано: 14.12.2021

Она вручила небольшие призы юным участникам дорожного движения и отметила Дипломами педагогов, учстников конкурса видеороликов. Благодарим Малику Ибрагимовну призы за и хороший отзыв о мероприятии./

14 нче декабрь көнне 12 нче номерлы балалар бакчасының урта төркем тәрбиячесе Николенко Диләрә Раил кызы «Яшел ут» республика конкурсының муниципаль этабы кысаларында балаларны юлда куркынычсыз тәртипкә өйрәтү буенча эш күрсәтте. «Юл хәрәкәте иминлеге " Яр Чаллы шәһәрендәге территориаль идарәсенең Менделеевск районындагы бүлеге начальнигы Маликә Ибраһим кызы Халикулова педагогның кызыклы дәресен һәм балаларның яхшы белемнәрен билгеләп үтте. Ул яшь юл хәрәкәтендә катнашучыларга бүләкләр тапшырды һәм видеороликлар конкурсында катнашучы педагогларны  дипломнар белән билгеләп үтте. Мәликә Ибраһим кызына әлеге чара турында яхшы бәя биргәне өчен рәхмәт белдерәбез.