муниципальное бюджетное дошкольное образовательное учреждение "Детский сад комбинированного вида №12 "Крепыш" Менделеевского муниципального района РТ

Адрес: Республика Татарстан, Менделеевский район, г. Менделеевск, ул.Габдуллы Тукая, д.9
Телефон: +7(855)-492-08-07
E-Mail: DsadKr.Men@tatar.ru
Руководитель: Газизова Татьяна Вениаминовна

Районный интеллектуальный конкурс-фестиваль юных знатоков БДД "Волшебная зебра"

Опубликовано: 18.01.2017

Задания были сложными, но ребята достойно продемонстрировали свои знания.  Выражаем благодарность  педагогам Евдокимовой Л.В., Галиевой Ф.Б., Галиахметовой З.М. за подготовку воспитанников, администрации ДОУ №2  «Сказка» за хорошую организацию конкурса и начальнику отделения ГБУ «Безопасность дорожного движения» в Менделеевском районе Гимаевой Ф.Г. за предоставленные призы  /  2 нче һәм 10 нчы номерлы мәктәпкәчә балалар төркеме тәрбияләнүчеләрен Кирилл К., Джмилә С., Ильяс Ш., Регина Х. ларны юл йөрү иминлеге буенча яшь белгечләр арасында уздырылган “Тылсымлы зебра” район интеллектуаль фестиваль-конкурсында 2 нче урын алулары белән чын күңелдән котлыйбыз. Биремнәр авыр булса да, алар сынатмадылар. Педагоглар Евдокимова Л.В., Галиева Ф.Б., Галиәхмәтова З.М. ларга тәрбиләнүчеләрне хәзерләгәннәре өчен, 2 нче номерлы “Әкият” балалар бакчасы администрациясенә конкурсны яхшылап әзерләгәннәре һәм бүләкләре өчен Менделееевск районы буенча “Юл йөрү иминлеге” бүлеге башлыгы Гимаева Ф.Г. га зур рәхмәтләребезне белдерәбез.