Адрес: 423600, Республика Татарстан, г.Елабуга, ул. Радищева, д.5.
Телефон: +7(855)-577-27-89
E-Mail: shkola11.shkola11@yandex.ru
Короткое название: МБОУ «Основная школа № 11» ЕМР РТ
Руководитель: Лобанова Любовь Анатольевна
Год основания учреждения: 1985
У нас учатся: 56 учащихся, 14 воспитанников дошкольного блока, из них иностранных граждан: 0
У нас учат: 11 учителей, 3 воспитателя. Язык обучения: русский

Новости школы № 11

Торжественная церемония посвящения обучающихся   в ряды «ЮНАРМИЯ»

Опубликовано: 19.09.2022

19 сентябрь көнне безнең мәктәптә  Бөтенроссия балалар һәм яшьләр хәрби патриотик иҗтимагый хәрәкәте "ЮНАРМИЯ" сафына кертү  тантанасы булды. "Юнармия"сафына безнең мәктәптән 20 укучы кабул ителде. 2, 3, 6 нчы сыйныф укучылары.

Тантаналы ант башланганчы,  директоры урынбасары Лобанова Е.А. чыгыш ясады. Бу мөһим вакыйгада катнашучыларны котлап, Елена Александровна ЮНАРМИА сафларының көннән-көн яңа егетләр,кызлар белән тулыландырылачагына ышаныч белдерде. Болар үз илләренең тарихын белгән һәм аңлаган, туган якларын һәм бөек Ватаныбызны - Рәсәйне яратучылар.Чарада хөрмәтле кунак, һава гаскәрләре сержанты Алексей Сергеевич Гурянов катнашты. Ул малайларны һәм кызларны  котлады  малайларга һәм кызларга үз илләренең ышанычлы яклаучылары булуларын, Россия даны өчен хезмәт итүләрен теләде. "Юнармия" эшен оештыру өчен җаваплы кеше- Евгений Александрович Моргачевка сүз бирелде.Ул "Юнармия"турында сөйләде.