Адрес: 423603, Республика Татарстан, город Елабуга, ул. Молодежная, 24/30
Короткое название: МБДОУ детский сад №25 "Родничок" комбинированного вида
Руководитель: Хуснутдинова Венера Мидехатовна
Год основания учреждения: 1986
У нас учатся: 244 воспитанника. Воспитанники, являющиеся иностранными гражданами - 0 детей
У нас учат: 27 педагогов; язык обучения русский

"Я- творец" / "Мин - иҗатчы"

Опубликовано: 19.10.2023

Һәркемгә билгеле булганча, мәктәпкәчә яшьтәге бала өчен уен-ул балага зур, әле аңлап бетерелмәгән дөньяның күпкырлылыгын танырга һәм үзләштерергә ярдәм итүче хәрәкәт итүче көч. Бүген икенче номерлы "Үрдәкләр" төркеме балалары кинетик ком белән мавыгып уйнадылар, бу уен гына кебек тоела, әмма кечкенә кеше өчен "Мин - иҗатчы"концепциясендә яңа әйбер булдыру бик мөһим.