Муниципальное бюджетное общеобразовательное учреждение «Ашитбашская средняя общеобразовательная школа имени Г.Тукая» Арского муниципального района Республики Татарстан/Татарстан Республикасы Арча муниципаль районының "Г. Тукай исемендәге Ашытбаш урта гомуми белем мәктәбе" муниципаль бюджет гомуми белем учреждениесе

Адрес: 422039, РТ, Арский район, д. Ашитбаш, улица Пионерская, дом 34
Телефон: +7(843)-669-02-28
E-Mail: Sab.Ars@tatar.ru
Короткое название: МБОУ "Ашитбашская СОШ имени Г.Тукая"
Руководитель: Кавиева Рамиза Раисовна
Год основания учреждения: 2004
У нас учатся: 62 обучающихся \ Бездә укыйлар: 62 укучы
У нас учат: 18 учителей \ Бездә укыталар 18 укытучы

Котлыйбыз!

Опубликовано: 13.02.2015

Хөрмәтле  кураторыбыз Альфира Шайхулловна!

Сезне ихлас күңелдән олы  бәйрәмегез – 55 яшьлек юбилеегыз  белән чын күңелдән котлыйбыз.

Сезнең кебек тормышчан, олы җанлы, сизгер,  төпле акыллы, һәрвакыт киңәшкә, ярдәмгә әзер җитәкчебез булганга без бәхетле. Фидакарь хезмәтегез, бөек сабырлыгыгыз һәм якты акылыгыз өчен биниһая рәхмәтләр Сезгә!

Шундый матур тормыш бәйрәме белән котлап, без Сезгә  исәнлек-саулык,  шатлык-куанычлар белән тулы көннәр  , рухи камиллек  , гаилә иминлеге  , мул тормыш  һәм нык сәламәтлек телибез. Авыр, әмма мактаулы хезмәтегездә яңадан – яңа уңышлар юлдаш булсын  ! Хезмәт сөючәнлек , мәрхәмәтлелек һәм кешеләргә булган чиксез мәхәббәт хисләрегез саекмасын.Сезгә уңыш һәм бәхет юлдаш булсын. Күңелегез изгелек кылу, йөзегез елмаю нурлары чәчүдән туктамасын. Һәр көнегез җылы , шатлыклы,игелекле һәм якты булсын.

Һәрвакыт шулай тормышка гашыйк, көр күңелле, сөйкемле  һәм гүзәл булып калыгыз!

Хөрмәт белән Г.Тукай исемендәге Ашытбаш урта мәктәбе коллективы