Муниципальное бюджетное общеобразовательное учреждение «Ашитбашская средняя общеобразовательная школа имени Г.Тукая» Арского муниципального района Республики Татарстан/Татарстан Республикасы Арча муниципаль районының "Г. Тукай исемендәге Ашытбаш урта гомуми белем мәктәбе" муниципаль бюджет гомуми белем учреждениесе

Адрес: 422039, РТ, Арский район, д. Ашитбаш, улица Пионерская, дом 34
Телефон: +7(843)-669-02-28
E-Mail: Sab.Ars@tatar.ru
Короткое название: МБОУ "Ашитбашская СОШ имени Г.Тукая"
Руководитель: Кавиева Рамиза Раисовна
Год основания учреждения: 2004
У нас учатся: 73 обучающихся \ Бездә укыйлар: 73 укучы
У нас учат: 18 учителей \ Бездә укыталар 18 укытучы

3 чирек

Опубликовано: 24.03.2023

Буген 3- чирекнен сонгы уку коне. Укучыларга язгы каникул чорында утэлергэ тиешле куркынычсызлык кагыйдэлэре анлатылды, чирек билгелэре кондэлеклэргэ куелды, классларда генераль жыештырулар уткэрелде, каникул чорынын эш планы белэн таныштырылды. Каникул  коннэре файдалы утэргэгэ тиешлеген барлык укучылар да яхшы анлый, чонки алда Ботенроссия тикшеру эшлэре,  бердэм дэулэт имтиханнары котэ. Аларны унышлы башкарып чыгу, билгеле инде,  беренче чиратта синен тырышлыгыннан тора. Кунелле, файдалы яллар сезгэ, укучылар!