Муниципальное бюджетное дошкольное образовательное учреждение "Центр развития ребенка – детский сад №36 «Волшебный дворец» г. Альметьевска"/Әлмәт шәһәре муниципаль бюджет мәктәпкәчә белем бирү учреждениесе "Баланың сәләтен үстерү үзәге - 36 нчы "Тылсымлы сарай" балалар бакчасы"

Адрес: 423450, РТ, г. Альметьевск, ул. Ленина, д.131
Телефон: +7(855)-333-07-86
E-Mail: dou36@mail.ru
Короткое название: МБДОУ "ЦРР -д/с №36 "Волшебный дворец"
Руководитель: Гудакова Татьяна Тихоновна
Год основания учреждения: 2002

ВСЕ новости детского сада №36

Региональный семинар

Опубликовано: 19.12.2014

19 декабрь көнне безнең МАМББУ “Баланың сәләтен үстерү үзәге- 36 нчы “Тылсымлы сарай” балалар бакчасында балаларны ТР дәүләт телләренә өйрәтү буенча региональ семинар-практикум узды. Семинарда Зәй, Җәлил, Сарман, Яр Чаллы, Лениногорск, Бөгелмә шәһәрләреннән педагоглар катнашты. Семинар эшен мәгариф идарәсе башлыгы урынбасары Гайфуллина И.В. ачып җибәрде, бакча мөдире Гудакова Т.Т. уңышлар теләде. Педагоглар төркемнәрдә белем һәм тәрбия бирү тирәлеге белән таныштылар, эшчәнлек үрнәкләре карадылар, балаар белән аралаштылар. Соңыннан бакчаның эш тәҗрибәсеннән презентация һәм видеоролик карадылар. Семинар барышында “ачык микрофон” эшләде, һәркем үзенең тәкъдимнәрен һәм фикерләрен җиткерде, үзара тәҗрибә уртаклашты.