Муниципальное бюджетное общеобразовательное учреждение Алпаровская средняя общеобразовательная школа Алькеевского муниципального района РТ

Адрес: 422877, РТ, Алькеевский район, с.Старое Алпарово,ул. Центральная, д. 1.
Телефон: +7(843)-467-25-48
E-Mail: Salpar.Alk@tatar.ru
Короткое название: МБОУ Алпаровская СОШ
Руководитель: Гатауллин Раиль Мударисович
Год основания учреждения: 1924

Каникулны файдалы итеп үткәрдек.

Опубликовано: 11.11.2011

Беренче чирек тәмамланды , балалар чирек билгеләре белән таныштырылды., ударниклар , отличниклар,  билгеле булды. Һәр сыйныфта көзге каникул вакытында куркынычсызлык кагыйдәләрен төгәл үтәү, сәгать 10.00 нан соң урамда йөремәскә, чит - ят кешеләр күргән очракта укытучыларга , ата-аналарга хәбәр итәргә кирәклеге турында әңгәмәләр үтте , инструктажларга кул куйдырылды. Көзге каникул вакытларын файдалы итеп үткәрү планы төзелде. Түгәрәкләр эшләде, конкурслар өчен материаллар әзерләнде. Бүген тарих укытучылары һәм тәрбия эшләре буенча директор урынбасарлары Әлки муниципаль районы Базарлы Матакта үткән видеоконференциядә катнаштык.Коррупциягә каршы  белем бирү турында укыту- методик ярдәмлекләрдән файдаланачакбыз.