Адрес: 422911, Республика Татарстан, Алексеевский район, село Большие Тиганы, улица А. Баттала, дом 27
Телефон: +7(843)-412-70-60
E-Mail: Sbtig.ALx@tatar.ru
Короткое название: МБОУ "Большетиганская ООШ им. А. Баттала"
Руководитель: Сайфутдинова Айсылу Назиповна
У нас учатся: 43 учеников и 18 дошкольников
У нас учат: 12 учителей и 2 воспитателя

Ата-аналар җыелышы.

Опубликовано: 04.02.2016

4 февраль көнне мәктәбебездә планнан тыш ата-аналар җыелышы уздырылды.

Көн тәртибе буенча:

1. "Ответственность родителей за воспитание детей"  исемле доклад белән Сайфутдинова А.Н. чыгыш ясады.

2. Район күләм ата-аналар җыелышында катнашкан Хайбуллина Э.Н га сүз бирелде.Ул кыскача анда сөйләнгән мәгълүмәтләр һәм яңалыклар белән таныштырды.

Физкультура укытучысы Галимов И.Н  ата-аналарга  "Воспитание волевых качеств спортсмена " исемле доклад укыды һәм ГТО нормативлары турында сөйләде.

Уку-укыту эшләре буенча директор урынбасары Халилова Ф.З. үзенең чыгышында ата-аналарга мәктәптәге уку сыйфаты , БДИ һәм ТДИ га әзерлек турында сөйләде, һәм имтиханнар вакытында закон үтәлеше, коррупциягә каршы көрәш турында ассызыклап үтте.

3. Мәктәп директоры Бәйрамов Х.Х.  үзенең чыгышында мәктәптә туклану турында сүз алып барды. Ата-аналарны яңа меню белән таныштырды.