Адрес: 423751, РТ, Актанышский район, с. Такталачук, ул. Школьная, д. 26
Руководитель: Хазиев Алмаз Саяпович
Год основания учреждения: 1991

Новости Такталачукской ООШ

Ата-аналар комитеты эшчәнлеге/ "Мамины пуговки"

Опубликовано: 03.12.2021

Ата-аналар комитеты эшчәнлеге мәктәп-район-республика күләмендә оештырыла. Чираттагы чараларның берсе - әниләр көне уңаеннан оештырылган "Әни төймәләре"/ "Мамины пуговки" бәйге-акциясе узды. Бәйге йомгаклары буенча укучыларга сертификатлар, бәйгедә катнашучыларның эшеннән видеоролик әзерләнде. Чарада актив катнашкан 2,3 нче класс укучыларын һәм аларның класс җитәкчеләре А.Ф.Исламованы, Р.Р.Имамованы уңышлары белән котлыйбыз, ата-аналар комитеты, мәктәп дирекциясе  исеменнән рәхмәт белдерәбез.

Мамы - словно пуговки

На них все держится.