Адрес: 423751, РТ, Актанышский район, с. Такталачук, ул. Школьная, д. 26
Руководитель: Хазиев Алмаз Саяпович
Год основания учреждения: 1991

Новости Такталачукской ООШ

"Боз һәм су өстендә сак булам" бәйгесе йомгаклары/ "Буду бдительным на льду и на воде"

Опубликовано: 09.11.2021

"Боз һәм су өстендә сак булам" бәйгесе йомгаклары ясалды. "Рәсем" номинациясендә 5 нче класс укучылары, класс җитәкчеләре Гыйльфанова А.М. белән берлектә, актив катнашты. Ягудина Камиләнең эше 3 нче урынга лаек булды. Җитәкчесе Вәлиева И.М.  "Видеоролик" номинациясендә 2 нче классның коллектив эше 2 нче урынны алды. Җитәкче - Исламова А.Ф.

Подведены итоги муниципального этапа конкурса "Буду бдительным на льду и на воде".