Адрес: 423751, РТ, Актанышский район, с. Такталачук, ул. Школьная, д. 26
Руководитель: Хазиев Алмаз Саяпович
Год основания учреждения: 1991

Новости Такталачукской ООШ

Укытучылар көне уңаеннан районкүләм рәсем бәйгесе/«Какое гордое призвание – давать другим образование!»

Опубликовано: 08.10.2021

Укытучылар көне уңаеннан районкүләм рәсем бәйгесенә йомгак ясалды. Укучыларыбыз актив катнашты. Җитәкчеләре Вәлиева И.М., Шәемова З.Ф. 4 нче класс укучысы Ягудин Ризванның эше 3 нче урынга лаек булды. Укучыларның эшләреннән район мәдәният йортында күргәзмә оештырылды.

Подвеены итоги муниципального конкурса рисунков, посвященного ко Дню учителя  среди учащихся 1 – 9 классов«Какое гордое призвание – давать другим образование!».