Адрес: 423751, РТ, Актанышский район, с. Такталачук, ул. Школьная, д. 26

Новости Такталачукской ООШ

Соңгы кыңгырау-2021/ Последний звонок-2021

Опубликовано: 25.05.2021

Соңгы кыңгырау бәйрәме әлеге уку елында 22 нче май көнне уздырылды. Чарада ата-аналар, кунаклар, укучылар катнашты. Традицион рәвештә бәйгеләрдә катнашып уңышларга ирешкән укучыларга мактау грамоталары, дирекциянең Рәхмәт хатлары тапшырылды. "Ел укучысы-2021. Киләчәккә ныклы адымнар" махсус номинациясендә 7 нче класс укучысы Шагалиева Зилия, "Абсолют Ел укучысы-2021" номинациясендә 9 нчы класс укучысы Габдуллина Алинә җиңүче булды. Тантана 4, 9 нчы класс укучыларының чыгышлары белән үрелеп барды, чыгарылыш укучылары саубуллашу вальсын биеде. Бәйрәм азагында соңгы кыңгырау чыңы чыгарылыш класс укучыларын соңгы дәрескә дәште.

Последний звонок-2021 состоялся 22 мая.