Адрес: 423751, РТ, Актанышский район, с. Такталачук, ул. Школьная, д. 26
Руководитель: Хазиев Алмаз Саяпович
Год основания учреждения: 1991

Новости Такталачукской ООШ

Районкүләм "Агач савыт-саба" бәйгесе йомгаклары/ Районный конкурс "Деревянная посуда"

Опубликовано: 15.05.2021

Районкүләм "Агач савыт-саба" бәйгесе йомгаклары ясалды. Әлеге бәйгедә Вәлиева И.М., Сарварова З.Н., Имамова Р.Р.  җитәкчелегендә укучыларыбыз катнашты. 2 нче класс укучысы Сафуанов А. җиңүче, 8 нче класс укучысы Сарваров Н., Мухтаров Р.(7 кл), Вахитова И.(6 кл) призер булдылар. Укучыларны һәм аларның остазларын җиңүләре белән котлыйбыз.

Районный конкурс "Деревянная посуда" завершен. Наши учащиеся  стали победителями и призерами данного конкурса.