• Актанышский

Адрес: 423751, РТ, Актанышский район, с. Такталачук, ул. Школьная, д. 26
Телефон:
E-Mail: Stak.akt@tatar.ru
Короткое название: МБОУ "Такталачукская ООШ"
Руководитель: Хазиев Алмаз Саяпович

Новости Такталачукской ООШ

9 нчы класста ата-аналар җыелышы/Родительское собрание в 9 классе

Опубликовано: 07.10.2020

5 нче октябрь көнне 9 нчы класста ата-аналар җыелышы уздырылды. Төп тема - "Дәүләт йомгаклау аттестациясе". Ата-аналар 9 нчы класс укучыларының рус теле, математика һәм сайлап алу имтиханнарына әзерлек торышы, консультацияләр графигы белән таныштырылды.Җыелыш санитар-эпидемиологик халәтне истә тотып, саклык чаралары үтәп оештырылды - һәр ата-ана белән индивидуаль сөйләшү форматында барды.

Родительское собрание в 9 классе по теме "Государственная итоговая аттестация" состоялось 5 октября. Родители ознакомились графиком консультации по по обязательным предметам и предметам по выбору.С родителями были проведены индивидуальные беседы, с целью соблюдения санитарно-эпидемиологических требовании.