Муниципальное бюджетное общеобразовательное учреждение "Аксаринская основная общеобразовательная школа" Заинского района

Адрес: 423501, Российская Федерация, Республика Татарстан, Заинский район, с. Аксарино, ул. Школьная, д.4.
Телефон: +7(855)-583-73-34
E-Mail: aksar37@mail.ru
Короткое название: МБОУ "Аксаринская ООШ" Заинского муниципального района Республики Татарстан
Руководитель: Хасаншин Рафаиль Мунавирович
У нас учатся: обучающихся -30 воспитанников - 4
У нас учат: учителей -8 воспитатель - 1

Соңгы кыңгырау

Опубликовано: 24.05.2014

Мәктәбебезнең биш  11нче класс укучысы өчен 24 майда соңгы кыңгырау чыңлады. Бәйрәмгә район администрациясеннән, мәгариф бүлегеннән вәкилләр, әти-әниләр, ветеран укытучылар килделәр. Чыгарылыш класс укучыларына матур теләкләр әйтелде. Ә укучыларыбыз укытучыларга, әти-әниләренә булган рәхмәт хисләрен җырлар һәм шигъри юллар аша җиткерделәр. Алда бердәм дәүләт имтиханнары көтә. Ак юллар сезгә, укучыларыбыз!