Муниципальное бюджетное общеобразовательное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №16 с углубленным изучением отдельных предметов Зеленодольского муниципального района Республики Татарстан"

Адрес: 422545, РТ, Зеленодольский район, г. Зеленодольск, ул. Жукова, д. 9
Телефон: +7(843)713-42-99;+7(843)713-75-04
E-Mail: Shkola.16@tatar.ru
Короткое название: МБОУ "СОШ №16 ЗМР РТ"
Руководитель: Сайфутдинов Рустам Равилевич
Год основания учреждения: 1996

Все школьные новости

“Габдулла Тукай премиясе Лауреаты” бәйгесе

Опубликовано: 26.04.2018

16 урта гомуми белем бирү мәктәбенең 2016 нчы елгы “Габдулла Тукай премиясе Лауреаты” бәйгесе түбәндәге нәтиҗәләр белән тәмамланды:

«Иң оста шигырь укучы » номинациясендә: 1 урын – Вахитов Булат – 5 сыйныф; 1 урын – Гибадуллин Ильмир – 3А сыйныф; 1 урын – Юсупова Диләрә – 3А сыйныф; 1 урын – Хаялиева Ләйлә – 1А сыйныф; 2 урын – Марданова Ильгина – 1 А сыйныф; 2 урын – Фатыхова Азалия – 1 а сыйныф; 2 урын – Минибаева Азалия – 3 Б сыйныф; 2 урын – Чапаева Милена – 3 Б сыйныф; 2 урын – Мухутдинова Айгөл – 3А сыйныф; 2 урын – Хайруллина Диләрә – 3 Б сыйныф.

«Иң оста җырчы » номинациясендә: 1 урын – Миннуллин Риналь - 1 сыйныф; 1 урын – Галиуллин Реналь – 1 сыйныф; 1 урын – Хаялиев Илсаф – 2 сыйныф; 1 урын – Ашерапова Азалия, Фазлиева Рузилә, Дяминова Зарина 5 нче сыйныф укучылары; 1 урын – Маланьева Эльвира – 9 сыйныф.

«Иң оста биюче» номинациясендә: 1 урын – Хаялиева Ләйлә – 1А сыйныф; 1 урын – Гибадуллина Зарина – 1 А сыйныф; 1 урын – Кошкина Вера – 1А сыйныф; 2 урын – Шайхуллина Айзилә - 1А сыйныф; 2 урын - Фатыхова Азалия -  1А сыйныф; 2 урын – Хазиева Зилә - 1А сыйныф, 1 урын – Саттарова Самира, Гараева Камилә – 5 А сыйныф, 1 урын - Юсупова Диләрә - 3 сыйныф.

«Иң оста шигырь язучы » номинациясендә: 1 урын – Ашерапова Азалия, 5 нче сыйныф.

«Иң яхшы театраль төркем» номинациясендә 1 урын - 2А сыйныф укучылары.

«Иң оста рәссам» номинациясендә: 1 урын – Марченко Әминә – 6 сыйныф; 1 урын – Гибадуллина Азалия – 6 сыйныф; I урын – Кошкин Алексей – 4 сыйныф; 2 урын – Марданова Ильгина – 1 сыйныф;  2 урын – Зиганшин Данил - 1 сыйныф;  2 урын – Сунгатуллина Раяна – 8 сыйныф; 2 урын – Фазлиева Рузилә – 5 А сыйныф; 2 урын – Кошкин Семен – 4 сыйныф; 2 урын – Мингазов Рамазан – 3 Б сыйныф, 2 урын - Юсупова Диләрә - 3 сыйныф.

«Иң оста музыка коралында уйнаучы » номинациясендә 1 урын –Аввакумова Лилиана – 3 А сыйныф; 1 урын – Кошкин Семен – 4 сыйныф; I урын – Кошкин Алексей – 4 сыйныф; I урын – Кошкин Ярослав – 4 сыйныф; 1 урын – Разова Аделя – 4 сыйныф; 1 урын – Ахмадиев Бахтияр – 5А сыйныф; 1 урын – Казайкин Федор – 5А сыйныф; 1 урын – Гайнатуллина Эвелина – 5Б сыйныф; 2 урын – Гиниятуллин Илнар – 5 А сыйныф.

КОТЛЫЙБЫЗ!!!

Источник: МБОУ "СОШ №16 ЗМР РТ"