муниципальное бюджетное общеобразовательное учреждение «Лицей №14» Зеленодольского муниципального района Республики Татарстан

Адрес: 422544, РТ, Зеленодольский район, г. Зеленодольск, ул. Тургенева, д. 19
Телефон: +7(843)-715-54-35
E-Mail: Licey.14@tatar.ru
Короткое название: МБОУ "Лицей №14" ЗМР РТ
Руководитель: Купоросова Ольга Владимировна
Год основания учреждения: 1963
У нас учатся: 933 ученика, из них иностранных граждан - 11

Новости лицея №14

01 март 2024 безнең лицейда Зеленодольск мәшгульлек үзәге белгече тарафыннан 8-10 сыйныф укучылары өчен «һөнәр сайлау» дигән һөнәри юнәлеш бирү чарасы үткәрелде. Белгеч Зеленодольсктагы хезмәт базарындагы вәзгыять һәм предприятиеләрдә эшче һәм инженер белгечлекләренең ихтыяҗы һәм лаеклы түләүле булуы турында сөйләде. Очрашу ахырында балалар һөнәри юнәлеш бирүче тест узды һәм теге яки бу эшчәнлеккә үз омтылышларын билгеләде.

Опубликовано: 01.03.2024