Адрес: 422579, с. Татарское Бурнашево, ул. Школьная, д. 7
Телефон: +7(843)-793-62-14
E-Mail: 1511000003@tatar.mail.ru, tat.bur@mail.ru
Короткое название: МБОУ"Тат.Бурнашевская СОШ"
Руководитель: Бочков Сергей Михайлович

Всероссийский опрос. Бөтенроссия сораштыруы

Опубликовано: 11.01.2024

Учителя, учащиеся и родители МБОУ «Татарско-Бурнашевская СОШ» приняли участие во всероссийском опросе «Молодёжь современной России: мой взгляд на риски и возможности». Опрос заставил задуматься, что изменилось в различных сферах жизни за последние 5 лет и как это повлияло на молодёжь и подростков.

«Татар Борнашы урта мәктәбе» МББУсе укытучылары, укучылары һәм ата-аналары «Хәзерге заман Россиясе яшьләре: минем күз карашым рискларга һәм мөмкинлекләргә» бөтенроссия сораштыруында катнаштылар. Сораштыру соңгы 5 ел эчендә тормышның төрле өлкәләрендә нәрсә үзгәрүе һәм бу яшьләргә һәм яшүсмерләргә ничек йогынты ясавы турында уйларга мәҗбүр итте.