Адрес: 422579, с. Татарское Бурнашево, ул. Школьная, д. 7
Телефон: +7(843)-793-62-14
E-Mail: 1511000003@tatar.mail.ru, tat.bur@mail.ru
Короткое название: МБОУ"Тат.Бурнашевская СОШ"
Руководитель: Бочков Сергей Михайлович

Новости школы

5 октября педагогический коллектив Тат. Бурнашевской СОШ поздравляли ветеранов педагогического труда С ДНЁМ УЧИТЕЛЯ!!!    5 октябрь көнне Татар  Бурнашы урта мәктәбе  коллективы  педагогик хезмәт ветераннарын Укытучылар Көне белән котладылар.

Опубликовано: 05.10.2023

Уверены, что нет бывших педагогов, так как в этой профессии главное — это не само мастерство, а любовь. Любовь к детям и их родителям, коллегам и руководству, учебному процессу и творческим мероприятиям, к себе, к людям и к жизни. Нет ничего проще и ничего сложнее, чем ежедневно делиться частичкой своей души. Ваш опыт и знания бесценны! Дорогие ветераны педагогического труда, желаем вам долгих лет и всех человеческих благ во Всемирный день учителя!

Ышанам, элеккеге педагоглар юк, чөнки бу һөнәрдә иң мөһиме - осталык үзе түгел, ә мәхәббәт. Балаларга һәм аларның әти-әниләренә, хезмәттәшләренә һәм җитәкчелегенә, укыту процессына һәм иҗади чараларга, үзләренә, кешеләргә һәм тормышка карата мәхәббәт. Көн саен үз җаныңның бер өлешен бүлешүдән дә җиңелрәк һәм катлаулырак берни дә юк. Сезнең тәҗрибәгез һәм белемегез бәяләп бетергесез! Кадерле педагогик хезмәт ветераннары, сезгә озак еллар дәвамында һәм бөтен кешелек бәхетен Бөтендөнья укытучылар көнендә телибез!