• Детские сады

Муниципальное бюджетное дошкольное образовательное учреждение «Ямашурминский детский сад «Йолдыз» Высокогорского муниципального района Республики Татарстан» "Татарстан Республикасы Биектау муниципаль районының "Ямаширмә "Йолдыз" балалар бакчасы" мәктәпкәчә белем бирү муниципаль бюджет учреждениесе.

Адрес: 422735, Республика Татарстан, Высокогорский район, с. Ямашурма, ул. Советская д.2 а
Телефон: +7(843)-653-29-67
E-Mail: yoldyz.yamash@mail.ru
Короткое название: МБДОУ "Ямашурминский детский сад "Йолдыз"
Руководитель: Гимадиева Лейля Мансуровна
Год основания учреждения: 1969
У нас учатся: 84 воспитанника из них: воспитанники инвалиды - 0, воспитанники являющиеся иностранными гражданами - 0
У нас учат: 8 педагогов, язык обучения - татарский

Безнен яналыклар

Сау бул, балалар бакчасы! Исәнме, мәктәп!

Опубликовано: 29.05.2024

Еллар үтә торыр бер-бер артлы,
Ерагая барыр аралар.
Кая китеп, кемнәр булсагыз да,
Бәхетле булыгыз, балалар!
Бүген бакчабызда мәктәпкә әзерлек төркемендә чыгарылыш кичәсе узды.. Шуклыклары белән сагайткан, уңышлары, шат авазлары белән сөендергән нәни дусларыбыз бүген бакча белән хушлашырга җыендылар. Тантана бик куңелле үтте. Видео һәм фотога төшүләр, җырлар һәм биюләр белән үрелеп барды бәйрәм иртәсе.
Кадерле балалар без сезне бик яратабыз, һәм киләчәк тормышыгызда сезгә зур бәхет, сәламәтлек, укуларыгызда уңышлар телибез.Тормышыгыздагы һәр чыгарылыш кичәсе үз вакытында булсын. Һәм һәрвакыт якты, күңелле һәм бәхетле узсын!
Сау бул, балалар бакчасы! Исәнме, мәктәп!