Короткое название: Филиал МБОУ Ямашурминской СОШ "Куркачинская НОШ"

15 нче декабрь- Бөтендөнья ут һәм ут технологияләре елы .

Опубликовано: 15.12.2015

15 декабрьдә мәктәптә утны саклау буенча тәрбия сәгатьләре һәм сыйныфтан тыш чаралар узды. Башлангыч сыйныф укучылары сыйныф сәгатендә утның безнең тормышыбызда ни өчен кирәклеге турында сөйләштеләр .  Шулай ук балалар 2015 нче ел ни өчен Бөтендөнья ут һәм ут технологияләре елы итеп  билгеләнгәнен белделәр. Соңыннан үзләренең белемнәрен арттыру максатыннан презентация карадылар.