Муниципальное бюджетное общеобразовательное учреждение - Шадкинская средняя общеобразовательная школа Тюлячинского муниципального района Республики Татарстан

Адрес: 422096, с. Шадки, ул. Школьная, д. 4
Телефон: +7(843)-605-37-19
E-Mail: chatki@mail.ru; sskd.tul@tatar.ru
Короткое название: МБОУ - Шадкинская СОШ Тюлячинского района РТ
Руководитель: Ибушев Александр Алексеевич
Год основания учреждения: 1918

Укытучыларның август киңәшмәсе

Опубликовано: 28.08.2013

28 август көнне районыбызда укытучыларның август киңәшмәсе булып үтте.

Иң беренче булып, сүз Рөстәм Хәмиовичка бирелде. Ул үзенең чыгышында 2012-2013 уку елына анализ ясады.

Рөстәм Хәмитовичтан соң укытучылар үзләренең тәҗрибәләре белән уртаклаштылар, Рашидә Мухаметовна (районыбыз больницасының пидиатры) үзенең чыгышы белән күпләрне уйланырга мәҗбүр итте,.Ул районыбызда демографик торышны һәм шулавй ук балаларның саләмәтлеге турында чыгыш ясады.

Бәйрәмебез кунаклары Илдус Фатыйхович (районыбыз җитәкчесе),  Эльмира Мансуровна (министерствадан килгән кунагыбыз,) үзләренең чыгышларында күп кенә  яңалыклар белән таныштырдылар һәм укытучыларны яңа уку елы белән котладылар.

Август киңәшмәсенең икенче өлешендә, алдынгы укытучыларны, һәм алдынгы мәктәпләрне бүләкләп киттеләр.

Безнең мәктәптән бүләкләнүче укытучылар:

Габдуллина Ризида Габдулловна

Касимов Рамиль Зиннурович

Заляева Гульфия Минневасилевна

Шулай ук безнең мәктәбебез мәктәп алды участоклары арасында үткәреләгән конкурста II урынга лаек булды.