С более подробной информацией можно ознакомится на сайте: info.edu.tatar.ru.

Муниципальное бюджетное общеобразовательное учреждение - Шадкинская средняя общеобразовательная школа Тюлячинского муниципального района Республики Татарстан

Адрес: 422096, с. Шадки, ул. Школьная, д. 4
Телефон: +7(843)-605-37-19
E-Mail: chatki@mail.ru; sskd.tul@tatar.ru
Короткое название: МБОУ - Шадкинская СОШ Тюлячинского района РТ
Руководитель: Ибушев Александр Алексеевич
Год основания учреждения: 1918

Хоккей Кубок - Шадки

Опубликовано: 08.02.2021

6 февраль конне Шэтке боз мэйданчыгында 32 нче тапкыр «Шэтке кубогы»на хоккей ярышлары булып узды. Доресрэге, хоккей бэйрэме. Уеннарны халык та котеп алган. Баласы да, олкэннэре дэ уеннарны жанатарга килгэн иде.
Барлыгы 6
1.Шэтке -Гром
2. Шэтке-Алмаз
3. Балык бистэсенен Ямаш авылы
4. Сабанын «Ястребь»
5. Тилэже
6. Иске Жори командалары
узара коч сынаштылар.
Уеннарны татар радиосы баш мохэрирре Рамил Шэрэфиев узенен жор теле белэн матур итеп алып бардыАйнур Каюмов хэм Ростэм Насибуллин узлэренен матур , монлы тавышлары белэн халыкны ял иттерделэр.
Уен нэтижэлэре:
1 урын- Иске Жори
2 урын - Балык Бистэсе районы Ямаш авылы командасы
3 урын- Тилэже командасы

6 ферваля в Шадкинском хоккейном площадке 32 раз прошла соревнования на Кубок - Шадки.

Итоги игр:

1 урын- Старые Зюра