• Тюлячинский
  • Школы

Адрес: Республика Татарстан, 422080, Тюлячинский район, с. Тюлячи, ул. Школьная, д.3
Телефон: +7(843)-602-12-66
E-Mail: tuliachi_school@mail.ru
Короткое название: МБОУ "Тюлячинская СОШ"
Руководитель: Сунгатуллин Марат Мухаррамович
Год основания учреждения: 1938

НОВОСТИ 2022-2023, 2023-2024 учебный год

Югары сыйныф укучылары өчен Көзге бал үтте. Прошел Осенний бал для старшеклассников.

Опубликовано: 26.10.2023

Сегодня в школе прошел Осенний бал для старшеклассников. Ведущие бала активистки движения первых - Гузаирова Аделина и Искандеров Альбина. Программу бала составилил активисты совета первых вместе с педагогом-организатором. Участие приняли 6 команд в следующих конкурсах:
1. Видеоролик "Наступила осень... "
2. "Осенние миниатюры", инсценировка любимых мультсериалов.
3. "Что? Где? Когда?", вопросы на осеннюю тему.
Всё команды проявили себя с хорошей стороны! На 1 месте команда 11 кл. На 2 месте 10а класс и на 3 месте команда 9 в класса! Молодцы!

Бүген мәктәптә югары сыйныф укучылары өчен Көзге бал узды. Беренче хәрәкәт активистлары Гүзаирова Аделина һәм Искәндәрова Альбина балның әйдәп баручылары. Бал программасын педагог-оештыручы белән бергә беренчеләр советы активистлары төзеде. Түбәндәге конкурсларда 6 команда катнашты:

1. Видео "Көз җитте... "

2. "Көзге миниатюралар", яраткан мультсериалларны сәхнәләштерү.

3. Нәрсә? Кайда? Кайчан?, көзге темага сораулар.

Барлык командалар да үзләрен яхшы яктан күрсәттеләр! 1 нче урында 11 сыйныфлар командасы. 2 нче урында 10 “а” класс һәм 3 нче урында 9 “в” классы командасы! Афәрин!