• Тюлячинский
  • Школы

Адрес: Республика Татарстан, 422080, Тюлячинский район, с. Тюлячи, ул. Школьная, д.3
Телефон: +7(843)-602-12-66
E-Mail: tuliachi_school@mail.ru
Короткое название: МБОУ "Тюлячинская СОШ"
Руководитель: Сунгатуллин Марат Мухаррамович
Год основания учреждения: 1938

НОВОСТИ 2022-2023, 2023-2024 учебный год

Команда девушек в числе победителей! Кызлар командасы җиңүчеләр рәтендә!

Опубликовано: 28.09.2022

Теләче урта мәктәбе укучылары спорт буенча төрле ярышларда актив катнашалар. Кызлар һәм егетләр командалары даими рәвештә призлы урыннар алалар, яхшы нәтиҗәләр күрсәтәләр. 28 сентябрьдә Теләче муниципаль районының волейбол буенча сайлап алу ярышлары узды. Бу ярышларда Теләче урта мәктәбенең кызлар командасы өченче урынны алды. Кызлар командасын җиңүләре белән котлыйбыз! Алга таба да зур җиңүләр телибез!