• Тюлячинский
  • Школы

Адрес: Республика Татарстан, 422080, Тюлячинский район, с. Тюлячи, ул. Школьная, д.3
Телефон: +7(843)-602-12-66
E-Mail: tuliachi_school@mail.ru
Короткое название: МБОУ "Тюлячинская СОШ"
Руководитель: Сунгатуллин Марат Мухаррамович
Год основания учреждения: 1938

НОВОСТИ 2022-2023, 2023-2024 учебный год

Зур җиңүләр белән алга!

Опубликовано: 22.09.2022

Буген ягьни 22 нче сентябрь конне, Теләченең Сабантуй мәйданында балалар арасында ГТО ярышларына сайлап алу туры узды.  Теләче урта мәктәбе укучылары әлеге ярышларда активлык күрсәтеп, күп кенә уңышларга иреште. Нәтиҗәләргә килгәндә 9-10 яшьлек кызлар арасын да 1 нче урынны Гиниятулина Жасмин 5 в класс укучысы алды. Тренер (Хакимов Р).  11-12 яшьлек егетләр арасында 3 нче урынны Гинияттулин Әмир (5 б класс) алды. (тренер Хакимов Р). 11-12 яшьлек кызлар арасында 1 нче урынны Махмутова Диләра ( 7 в класс) (тренер Хакимов Р) , 3 нче урынны  Галимова Нафиса 5 в класс (тренер Хакимов Р).  13-15 яшьлек егетләр арасында 3 нче урынны алды Рахматуллин Карим (8 а класс) (тренер Салахиев Б) алды. 16-17 яшьлек егетләр арасында 3 нче урынны Закиров  Рамис (11 б класс) (тренер Хакимов Р) 2 нче урынны Емельянов Антон ( 11 б класс) (тренер Хакимов Р) яулады. 16 -17 яшьлек кызлар арасында да безнен кызлар га тиңнәр булмады. 1 нче урынны  Губаева Кәримә (10 а класс) (тренер Хакимов Р) 2 нче урынны алды. Ситдикова Эльвина (11 б класс) (тренер Хакимов Р). 1 урын алган кызларны 30 сентябрь конне Балык Бистәсендә зона этабы котә, зур уңышлар телик!