С более подробной информацией можно ознакомится на сайте: info.edu.tatar.ru.

Муниципальное бюджетное дошкольное образовательное учреждение - Тюлячинский детский сад № 1 Тюлячинского муниципального района Республики Татарстан

Адрес: 422080,РТ, Тюлячинский район, с. Тюлячи, ул. Дальняя, д. 2
Телефон: +7(843)-602-01-28
E-Mail: ds1.tul@mail.ru
Короткое название: МБДОУ- Тюлячинский детский сад №1 Тюлячинского муниципального района РТ
Руководитель: Давлетшина Алиса Нурисламовна
Год основания учреждения: 2007

Новости Детский сад №1

В нашем Тюлячинском детском саду №1 сегодня прошел музыкально-спортивный праздник, посвященный Дню Защитника Отечества.

Опубликовано: 20.02.2020

Бүген безнең Теләченең беренче номерлы балалар бакчасының зурлар һәм мәктәпкәчә әзерлек төркемендә Бөек Җиңүнең 75 еллыгы һәм ТАССР оешуга 100 ел уңаеннан Ватанны Саклаучылар көненә багышланган чара үткәрелде. Чарабызның максаты- балаларда туган илгә һәм Россия Армиясенә хөрмәт,туган җиргә карата горурлык хисе тәрбияләү. Балалар бик шатланып әтиләренә һәм бабайларына өйрәнгән җырларын,биюләрен бүләк иттеләр, төрле спорт уеннарында көчләрен сынаштылар. Әтиләр һәм бабайлар да уеннарда бик теләп катнаштылар.