Адрес: 422098,РТ,Тюлячинский район, с. Баландыш, ул. Гагарина, д. 17

Новости школы Баландыш

Консультации по предметам ОГЭ \ Төп дәүләт имтиханына әзерлек

Опубликовано: 29.03.2021

Язгы каникуллар дәвамында Баландыш төп мәктәбе  үз эшчәнлеген   дәвам итте. Түгәрәкләр , дәрестән тыш эшчәнлек, бәйгеләргә әзерлек , индивидуаль әңгәмәләр расписание нигезендә алып барылды. Тәрбиядән кала, уку эшчәнлеге әлбәттә беренче урында тора. Чыгарылыш сыйныф укучылары белән һәр көнне төп дәүләт имтиханына әзерлек алып барылды. Алар математика һәм рус теле фәннәре буенча белемнәрен тирәнәйттеләр, ныгыттылар.

В течение весенних каникул Баландышская основная школа продолжила свою работу. Кружки, внеурочная деятельность , подготовка к соревнованиям, индивидуальные беседы велись в соответствии с расписанием. Помимо воспитания, учебная деятельность, безусловно, занимает первое место. С выпускниками ежедневно велась подготовка к основному государственному экзамену. Учащиеся  9  классов повторили, углубили и укрепили свои знания по математике и русскому языку.