Адрес: 422098,РТ,Тюлячинский район, с. Баландыш, ул. Гагарина, д. 17

Новости школы Баландыш

Сход граждан \ Халык җыены

Опубликовано: 08.02.2021

8 февраля 2021 года прошел сход Баландышского сельского поселения. На сходе участвовали Глава Тюлячинского муниципального района Хазипов Назип Накипович, заместитель министра транспорта и дорожного хозяйства РТ Усманов Айрат Нагимович и руководители других организаций. Директор Баландышской ООШ Хузин Ю.Р. выступил с анализом на 2020 год.

8 февраль көнне Баландыш авылы җирлегендә халык җыены булды. Җыенда Теләче муниципаль районы башлыгы Хазипов Нәҗип Накипович, транспорт һәм юл идарәсе министры урынбасары Усманов Айрат Нагим улы һәм башка оешма җитәкчеләре чыгыш ясадылар. Баландыш төп мәктәбе директоры Хузин Й.Р. мәктәпнең 2020 елдагы  эшчәнлегенә анализ ясап үтте.