С более подробной информацией можно ознакомится на сайте: info.edu.tatar.ru.

• Школы

Адрес: 423874, Республика Татарстан, Тукаевский район, с. Тлянче-Тамак, ул. Татарстан, д. 21
Телефон: +7(855)-279-73-03;+7(855)-279-71-39
E-Mail: shi-tamak@mail.ru
Короткое название: ГБОУ "Тлянче-Тамакская школа-интернат"
Руководитель: Шамилова Лайсан Ханифовна
Год основания учреждения: 1964
У нас учат: 16 учителей и 8 воспитателей

Новости Тлянче-Тамакской школы-интернат

Гульфию Хасановну с юбилеем

Опубликовано: 10.11.2023

Сегодня коллектив школы- интерната поздравил вахтера Насибулллину Гульфию Хасановну с юбилеем.
Голфия Хасановна, Сезне юбилеегыз белән котлап, иң изге, якты, матур теләкләребезне юллыйбыз.

Көчле рухлы һәм кешелекле, юмарт һәм ярдәмчел, бәхетле һәм сәламәт бул! Туар таңнарың тыныч, саулыгың ныклы, гомерең бәхетле булсын! Авырмый, кайгы-хәсрәт күрми, озын гомер итүеңне, балаларыңның, якыннарыңның игелеген күреп яшәргә язсын . Ныклы тазалык, озын гомер, ак бәхетләр белән мул тормышта яшәвеңне телибез.