• Школы

Адрес: 423895, Республика Татарстан, Тукаевский район, с. Нижний Суык-Су, ул. Школьная, д. 1
Телефон: +7(855)-279-80-29
E-Mail: Snu.Tul@tatar.ru
Короткое название: МБОУ "Нижнесуыксинская СОШ" Тукаевского муниципального района РТ
Руководитель: Сафиуллина Венера Валериевна
У нас учатся: 380 учеников/ 380 укучы
У нас учат: 25 учителей / 25 укытучы

Новости Нижнесуыксинской СОШ

Җиңүчеләребез белән горурланабыз!

Опубликовано: 14.01.2016

Бөтен Россия олимпиадасының муниципаль этабы нәтиҗәләре буенча 18 призлы урын булды. Исхаков Алмаз, Гимадиева Гөлназ тормыш иминлеге нигезләре фәненнән, Шаймарданова Назлия, Гимадиева Гөлназ русс теленнән, Ихсанова Зәлия русс әдәбиятеннән җиңүчеләр булдылар. Фатыхова Алисә биологиядән, Шаймарданова Назлия геологиядән, Мохтаров Аяз, Шаймарданова Язилә, Тазетдинов Эмиль, Ахунова Айсылу физкультура фәненнән; Хәйретдинова Индира, Шаймарданова Назлия, Ихсанова Зәлия, Гимадиева Гөлназ татар теленнән; Ихсанова Зәлия, Ихсанова Әдилә русс теленнән; Хәйретдинова Инзилә русс әдәбияте фәннәреннән призерлар булдылар. Шаймарданова Назлия русс теле, Ихсанова Зәлия русс әдәбияте фәннәреннән республика олимпиадаларына әзерләнәләр. Аларга уңышлар юллыйбыз.