Муниципальное бюджетное общеобразовательное учреждение «Сармановская средняя общеобразовательная школа» Сармановского муниципального района Республики Татарстан

Адрес: 423350, Республика Татарстан, Сармановский район, с. Сарманово, ул. Ленина, д. 1Б/ Татарстан Республикасы, Сарман районы, Сарман авылы, Ленин урамы 1Б йорт
Телефон: +7(855)-592-51-96
E-Mail: SSOSH@yandex.ru S.Sar@tatar.ru
Короткое название: МБОУ "Сармановская СОШ"
Руководитель: Газимова Лилия Раисовна
У нас учатся: 500 (из них 7 иностранцев)

Объявление для родителей будущих первоклассников

Опубликовано: 04.02.2015

Хөрмәтле әти-әниләр!

Сарман урта мәктәбе  7 нче февральдән  2015-2016 нчы уку елында беренче сыйныфка укырга керүче балалар өчен Әзерлек курслары эшен башлап җибәрә. Теләге булган әти-әниләрнең директор исеменә 2-3 көн эчендә (дүшәмбе, сишәмбе) гариза язып, тәрбиячеләргә калдырулары сорала. (Гариза үрнәге бар).

Дәресләр 7 нче февральдә сәгать 10.00. дә башлана.  Көнгә 3әр шөгыль була.

Кирәкле әсбаплар (замоклы папка эчендә):

-2 шакмаклы дәфтәр;

-2 авыш сызыклы дәфтәр;

-рәсем альбомы;

-төсле буяулар, пумала (кисточка);

-төсле каләмнәр;

-төсле кәгазь, төсле картон;

-кайчы;

-карандаш-клей.

Белешмәләр өчен телефон -  8 906 117 50 68 (Люзия Назиповна)

Директору МБОУ «Сармановская СОШ»

Гусмановой Э.З.

Валеевой Н.Х., проживающей   по  адресу

с. Сарманово, улица  Х.Туфана, дом 16

телефон…

заявление.

Прошу Вас записать моего сына, Валеева Ильдара Хамитовича, 10.03.2001 г/р, на подготовительные курсы для будущих первоклассников.

Подпись