Муниципальное бюджетное общеобразовательное учреждение «Сармановская средняя общеобразовательная школа» Сармановского муниципального района Республики Татарстан

Адрес: 423350, Республика Татарстан, Сармановский район, с. Сарманово, ул. Ленина, д. 1Б/ Татарстан Республикасы, Сарман районы, Сарман авылы, Ленин урамы 1Б йорт
Телефон: +7(855)-592-51-96
E-Mail: SSOSH@yandex.ru S.Sar@tatar.ru
Короткое название: МБОУ "Сармановская СОШ"
Руководитель: Газимова Лилия Раисовна
У нас учатся: 500 (из них 7 иностранцев)

Мәктәп директорының яңа ел котлавы!

Опубликовано: 21.12.2012

Хөрмәтле укучылар һәм укытучылар!
   Менә декабрьнең соңгы көннәренә дә аяк бастык. Тиздән календарьдагы иң күркәм, иң эчкерсез, күңелле бәйрәм - Яңа ел җитә. Әлбәттә инде без - укытучылар һәм укучылар өчен ул күңелле мәшәкатьләр бәйрәме. Чыршы бәйрәмнәре уздырасы, бүләкләр, яңа ел күчтәнәчләре  әзерлисе бар. Шул мәшәкатьләр өстенә әле уңышлы гына чирек тәмамлыйсы...

Барыгызны да якынлашып килүче Яңа ел белән чын күңелдән котлыйм! Эшегездә, укуыгызда, тормышыгызда зур уңышлар юлдаш булсын! Ходай тәгалә саулык-сәламәтлектән аермасын, гаиләләребезгә тынычлык бирсен, кайгы - хәсрәт күрсәтмәсен.  Яңа Елан елы укытучыларны укучыларының уңышлары белән сөендерсен.

Әлеге искиткеч һәм барыбыз да яраткан бәйрәм уңаеннан иң изге теләкләрне кабул итеп алыгыз. Яңа елны, туган һәр яңа көнне елмаеп, зур өметләр һәм хыяллар белән каршы алыгыз! Күңелегез саф, хисләрегез эчкерсез, хыялларыгыз якты һәм матур булсын. Бәйрәмнәрегез мөбәрәк, табыннарыгыз түгәрәк булсын!

Яңа елда яңа бәхет яңа ачышлар көтә,
Барлык булган борчуларны иске ел алып китә.
Бәхетле булыгыз дуслар, кайгы хәсрәт читләсен
Елмаюлар йөзегездән мизгелгә дә китмәсен!

Госманова Эльвира Зуфаровна