С более подробной информацией можно ознакомится на сайте: info.edu.tatar.ru.

• Сармановский
  • Школы
  • МБОУ «Саклов-Башская средняя общеобразовательная школа» Сармановского муниципального района РТ/ Татарстан Республикасы Сарман муниципаль районы МБББУ"Саклау-Баш урта гомуми белем бирү мәктәбе"

Адрес: 423373, Республика Татарстан, Сармановский район, с.Саклов-Баш, ул. Д.Сулейманова, д.37 / 423373, Татарстан Республикасы, Сарман районы, Саклау-Баш ав., Д.Сулейманов ур., 37 йорт
Телефон: +7(855)-594-34-24
E-Mail: school.saklay@mail.ru
Короткое название: МБОУ "Саклов-Башская СОШ"
Руководитель: Хадиев Алмаз Рашитович
Год основания учреждения: 1939
У нас учатся: 40 учеников и 5 воспитанников дошкольной группы / 40 укучы һәм 5 мәктәпкәчә яшьтәге балалар
У нас учат: 16 учителей и 2 воспитателя дошкольной группы / 16 укытучы һәм 2 тәрбияче

Новости МБОУ "Саклов-Башская СОШ" Сармановского муниципального района РТ

1 нче февраль көнне 4 класс укучылары Гөлия Язкаровна җитәкчелегендә балалар бакчасында булдылар. Алар нәни дусларына концерт номерлары күрсәттеләр, уеннар өйрәттеләр, бергәләшеп уеннар уйнадылар. Укучылар шулай ук кечкенәләргә үзләренең бүләкләрен алып килгәннәр иде. Балалр бакчасы укучыларны бик сөенеп каршы алды һәм алар чыгышынан, уеннардан бик канәгать калды. Яңадан кунакка чакырып калдылар.

Опубликовано: 01.02.2024