С более подробной информацией можно ознакомится на сайте: info.edu.tatar.ru.

Адрес: 423350, Республика Татарстан, Сармановский район, с. Сарманово, ул. В.Терешковой, д. 8
Телефон: +7(855)-592-52-15;+7(855)-592-51-98
E-Mail: faridagimn@mail.ru, SarGimn@mail.ru
Короткое название: МБОУ "Сармановская гимназия"/ МБГББУ “Сарман гимназиясе”
Руководитель: Алексеева Лейля Рафисовна

Новости гимназии

ФГОС таләпләренә туры китереп

Опубликовано: 25.09.2017

Сарман гимназиясендә ФДББС нигезендә укучы балалар инде 8 нче сыйныфка җиттеләр. Гимназия администрациясе тарафыннан дәресләргә әзерлекне югары оештыру таләбе куела. Безнең укытучыларыбыз да үз эшләрен кызыклы һәм мавыктыргыч итеп оештыралар. Салихова Алсу Нисбәт кызы укучыларга дәрес темасын төрле юллар белән ачып бирергә тырыша. Проблемалы сорау кую өчен укытучы барлык мөмкинлекләрдән дә файдалана.