муниципальное бюджетное общеобразовательное учреждение «Верхнесиметская средняя общеобразовательная школа Сабинского муниципального района Республики Татарстан"

Адрес: 422068, Республика Татарстан, Сабинский район, с. Верхний Симет, ул. Советская, д. 30
Телефон: +7(843)-624-50-45
E-Mail: simetsaba@yandex.ru
Короткое название: МБОУ "Верхнесиметская СОШ"
Руководитель: Гарифуллин Рафис Накипович

Без хәзер зур үстек, бишенчегә үк күчтек

Опубликовано: 23.05.2015

Узып китте дүрт ел уку елы,

Ямансу да бүген, читен дә.

Шатлыгыбыз безнең әллә ничек

Ватылган да төсле, бөтен дә.

Синдә күрергә өйрәндем

Матурлыгын дөньяның.

Тәүге кат синдә башкардым

Балачагым җырларын,- дип саубуллаштылар беренче укытучылары Маннанова Нәсимә Ринат кызы белән 4 нче сыйныф укучылары Рушан, Әмир, Данияр, Рүзәл.

Кадерле 4 нче сыйныф укучылары!

Белем үрләренең башлангыч баскычын уңышлы тәмамлавыгыз белән котлыйбыз! Урта сыйныфлар рәтенә баскач та, үзегезнең ныклы белемегезне күрсәтеп, иң актив укучылар булып калуыгызны телибез.