муниципальное бюджетное общеобразовательное учреждение «Верхнесиметская средняя общеобразовательная школа Сабинского муниципального района Республики Татарстан"

Адрес: 422068, Республика Татарстан, Сабинский район, с. Верхний Симет, ул. Советская, д. 30
Телефон: +7(843)-624-50-45
E-Mail: simetsaba@yandex.ru
Короткое название: МБОУ "Верхнесиметская СОШ"
Руководитель: Гарифуллин Рафис Накипович

Олимпиада, конкурслар.

Опубликовано: 26.10.2011

Мәктәбебездә башлангыч сыйныфлар атналыгы гөрләп уза.Бүген гармоталы язучыны һәм оста рәсем ясаучыны билгеләделәр. Грамоталы язучы укучыларыбыз исменә 2 класстан Муллаянова Алсу, Шафигуллин Шамил,Хасанова Адилә ә 4 нче сыйныфлар арасыннан Загриева Нәркиз,Загриев Фоат, Халиуллина Ландыш, Хабибуллина Сөмбел һәм Шайхуллин Илфир лаек булды.

Шулай ук укучыларыбыз үзләре укыган  әсәрләренә иллюстрацияләр ясап оста рәсем ясаучыны билгеләделәр. барлык укучыларыбыз да рәсемнәрен чын күңел биреп, тырышып ясаганнар,тик шулай да аларның да иң-иңнәре бар.

Беренче урынга Шамилов Рушан (1 класс), шафигуллин Шамил (2 класс),Вагизова Айсылу (3класс), загриева Нәркиз,Загриев Фоат (4 класс) чыкты.

Икенче урынга Мифтахов Данияр Димиев Рүзәл (1 класс), Муллаянова Алсу (2 класс), Камалова Алия (3 класс), Хабибуллина Сөмбел,Тимерова Айсылу (4 класс) лаек булды.

Өченче урынны Хасанова Адилә (2 класс), Миннуллин Сәйдәш (3 класс), Муллагалиева Ләйлә, Имамиева Зөбәрҗәт, Хабибуллина Сөмбел, Халиуллина Ландыш ( 4 класс) алдылар.

Әйләнә-тирә фәне олимпиадасына 2 сыйныф укучылары Хасанова А, Загриев И, Муллаянова А, 3 сыйныф укучылары Камалова А, Вагизова А, 4 сыйныф укучылары Загриев Ф, Шайхуллин И 1 нчы урынга чыкты.

Муллаянов А (2 класс), Миннуллин С (3 класс),Гарифуллин Р,Имамиева З, Галимуллин А. 2 нче урын яуладылар. Шафигуллин Ш (2 класс), Тимерова А, Халиуллина Л. 3 нче урын алдылар.