муниципальное бюджетное общеобразовательное учреждение «Верхнесиметская средняя общеобразовательная школа Сабинского муниципального района Республики Татарстан"

Адрес: 422068, Республика Татарстан, Сабинский район, с. Верхний Симет, ул. Советская, д. 30
Телефон: +7(843)-624-50-45
E-Mail: simetsaba@yandex.ru
Короткое название: МБОУ "Верхнесиметская СОШ"
Руководитель: Гарифуллин Рафис Накипович

"Нур"да Гран-при!

Опубликовано: 26.10.2013

Бүген Саба мәдәният йортында Шәүкәт Биктимеров исемендәге II Республикакүләм балалар театр сәнгате  конкурсының йомгаклау туры үткәрелде. 1 нче сайлап алу турыннан 10 коллектив чыгышы үтеп, бүгенге бәйгедә көч сынаштылар. Мәктәбебездә 2 нче елын эшләп килүче "Нур" драма түгәрәгенә йөрүче укучыларыбыз да чыгыш ясады бүген."Шәүкәт абый безнең арада" дип исемләнгән чыгышны (авторы: түгәрәк җитәкчесе Гатауллина Зөһрә Рәхмәтулла кызы) зур осталык белән башкарып чыгып, укучыларыбыз Гран-прига лаек булдылар. Җиңүегез белән ихлас күңелдән котлыйбыз! Киләчәктә илһам чишмәгез саекмавын, яңадан-яңа иҗади үрләр яулавыгызны көтеп калабыз.