муниципальное бюджетное общеобразовательное учреждение «Верхнесиметская средняя общеобразовательная школа Сабинского муниципального района Республики Татарстан"

Адрес: 422068, Республика Татарстан, Сабинский район, с. Верхний Симет, ул. Советская, д. 30
Телефон: +7(843)-624-50-45
E-Mail: simetsaba@yandex.ru
Короткое название: МБОУ "Верхнесиметская СОШ"
Руководитель: Гарифуллин Рафис Накипович

Конкурсларда җиңүчеләрне котлыйбыз!

Опубликовано: 08.12.2012

Укучыларыбыз район һәм республика күләмендәге конкурсларда актив катнашалар һәм күбесендә призлы урыннар да яулыйлар.

"Пожарга каршы көрәш" район конкурсында  ирешкән уңышларыбыз:

"Аппликация" номинациясендә  6 нчы сыйныф укучысы Гафуров Илзатка 2 нче урын; 10 нчы сыйныф укучысы Нуриев Илфатка 1 нче урын;

"Поделка" номинациясендә 3 нче сыйныф укучысы Шафигуллин Шамилгә 1 нче урын, 9 нчы сыйныф укучысы Нургалиев Фәнзилгә 1 нче урын.

"Спорт - альтернатива пагубным привычкам"  республика акциясенең район этабындагы нәтиҗәләр:

"Иң яхшы плакат" номинациясендә 3 класс укучыларына 3 нче урын; "Иң яхшы рәсем" номинациясендә 10 нчы сыйныф укучысы Нуриев Илфатка 1 нче урын; "Иң яхшы плакат" номинациясендә 8 нче сыйныф укучысы Муллагалиев Ильярга 3 нче урын.

Молодцы! Җиңүче укучыларны чын күңелебездән котлыйбыз!