Муниципальное бюджетное дошкольное образовательное учреждение «Сабинский детский сад общеразвивающего вида №3 «Шоколад» п.г.т. Богатые Сабы Сабинского муниципального района Республики Татарстан"

Адрес: 422060, РТ, п.г.т. Богатые Сабы, ул. Тынычлык, д. 45
Телефон: +7(843)-622-26-80
E-Mail: chocolate2014.08@yandex.ru
Короткое название: МБДОУ Сабинский детский сад №3 "Шоколад"
Руководитель: Сабирова Эльвира Фаритовна

Яз килде!

Опубликовано: 10.03.2021

Яз айлары җитсә дә әле, кыш китергә ашыкмый. Ләкин без балалар белән инде язга әзерләнә башладык. Яз җиткәч нинди бөҗәкләр чыгуын, йорт хайваннарының ничек көн уздыруын, табигатьнең ничек үзгәрүен искә төшереп алдык.