Муниципальное бюджетное общеобразовательное учреждение «Евлаштауская средняя общеобразовательная школа Сабинского муниципального района Республики Татарстан"

Адрес: 422053, Республика Татарстан, Сабинский район, с. Евлаштау, ул. Ш.Бариева, д. 21
Телефон: +7(843)-62-4-68-35
E-Mail: evlashtaysaba@yandex.ru,Sevl.Sab@tatar.ru
Короткое название: МБОУ "Евлаштауская СОШ"
Руководитель: Ханнанов Рамиль Фанисович

Яңалыкларыбыз

Чыршы бәйрәмнәре дәвам итә

Опубликовано: 30.12.2016

29 нчы декабрь көнне мәктәбебездә профсоюз членнары һәм аларның балалары өчен Яңа ел бәйрәме үткәрелде. Бәйрәмдә күп төрле сюрпризлар, Кыш бабай белән Кар кызының котлавы һәм искиткеч концерт номерларын тамаша кылырга мөмкин иде.

Ап-ак карларга уралып

Син киләсен, Яңа ел!

Ак карлардай ак бәхетле,

Булсын безнең яңа юл.

Тынычлык булсын илдә,

Елмайсын йөзләр гел дә!

Күк йөзендә кояш безгә,

Нурларын сипсен гел дә!

Эшләребез уң булсын,

Тик шатлыклы минутлардан

Безнең гомерләр торсын!

Яңа ел котлы булсын!

P.S. Бәйрәмне оештырган профсоюз комитеты рәисе Шакирова Марсилә Мәҗит кызына зур рәхмәтебезне белдерәбез!