Муниципальное бюджетное общеобразовательное учреждение «Евлаштауская средняя общеобразовательная школа Сабинского муниципального района Республики Татарстан"

Адрес: 422053, Республика Татарстан, Сабинский район, с. Евлаштау, ул. Ш.Бариева, д. 21
Телефон: +7(843)-62-4-68-35
E-Mail: evlashtaysaba@yandex.ru,Sevl.Sab@tatar.ru
Короткое название: МБОУ "Евлаштауская СОШ"
Руководитель: Ханнанов Рамиль Фанисович

Яңалыкларыбыз

Спонсорлар ярдәме

Опубликовано: 29.12.2016

Районыбызда соңгы елларда төрле оешма-предприятиеләрнең мәктәпләргә спонсорлык ярдәме күрсәтүләре артты. Бу уку елында мәктәбебезнең өстәмә белем бирү юнәлешен үстерүгә түбәндәге спонсорларыбыз зур ярдәм күрсәтте:

“Татмитагро” оешмасыннан бирелгән 20.000 сум күләмендәге спонсорлык ярдәменә  “Выжигание” түгәрәге өчен барлык кирәк-яраклар һәм эш кораллары (24 шт. фанера -11.000 сум, пычкы-чүкечләр, агач белән эшләү өчен инструментлар һ.б.ш. – 9.000 сум) алынды.

“Жилэнергосервис” – 10.000 сум  - “Оста куллар” түгәрәге өчен тотылды. Кул эшләре өчен кирәк булган барлык төр материаллар: бәйләү, тегү, чигү җепләре, тукыма, төсле кәгазь, энәләр, клей, кайчы, кул эшләрен куяр өчен рамкалар һ.б.ш.лар алынды.

“Лукоз Саба” – 15.000 сум, ООО “Саба” – 12.000 сум, “Агрогазсервис” – 10.000 сум һәм 3.000 сум - КФХ “Ахатов” тан бирелгән спонсорлык ярдәме спорт түгәрәкләренең материаль-техник базасын баету өчен тотылды.                                                                    “Волейбол” һәм “Мини футбол” түгәрәкләренә – 6 шар шт. туп, “Хоккей” түгәрәгенә - 5 пар тимераяк, 12 шт. клюшка алынды.

ИП «Ахметов В.Г.» - 3.000 с. һәм ИП «Назипов» - 1.000 с. күләмендә бирелгән ярдәмгә тавыш көчәйткеч колонкалар алынды.

Без чын күңелебездән спонсорларыбызга олы рәхмәтебезне белдерәбез һәм киләчәктә дә эшләрендә зур уңышлар, сәламәтлек телибез.