муниципальное бюджетное дошкольное образовательное учреждение «Сабинский детский сад общеразвивающего вида №1 «Шатлык» п.г.т. Богатые Сабы Сабинского муниципального района Республики Татарстан»

Адрес: 422060, Республика Татарстан, Сабинский район, пгт. Богатые Сабы, ул. Школьная 39 А,
Телефон: 8 (84362) 2-32-43
E-Mail: DdShat.Sab@tatar.ru; saba1shatlik@yandex.ru
Короткое название: МБДОУ Сабинский детский сад №1 "Шатлык"
Руководитель: Зарипова Рушания Гилемхановна
Год основания учреждения: 1932
У нас учатся: воспитанники - 122
У нас учат: педагоги - 12

новости / яңалыклар

Юбилеең белән

Опубликовано: 21.10.2014

Бүген озак еллар тәрбияче булып эшләүе Абдуллина Наилә Гәрәй кызын 55 яшьлек юбилее белән Саба муниципаль районы мәгариф бүлеге профсоюз комитеты рәисе Гөлнәзирә Мөдәрисовна, хезмәттәшләр, әти-әниләр котладылар. Наилә Гәрәевнага саулык-сәламәтлек, озын гомер, шатлыклы-куанычлы көннәр, балалары-оныклары, туганнары белән бергә-бергә матур гомер кичерүен теләп иң матур теләкләр җиткерелде. Наилә Гәрәевна!!! Кеше гомере артык озын түгел, Кошлар гына озын гомерле. Авырмыйча, тазалыкта яшә Ходай биргән шушы гомерне. Котлы булсын бәйрәмең, Тыныч булсын кунелең, Шатлык-сөенечләр белән Тулы булсын гомерең! Гамьле еллар, гамьле көннәр Телибез чын йөрәктән! Һич кичекми чынга ашсын Безнен күркәм теләкләр!