Муниципальное бюджетное общеобразовательное учреждение «Масловская средняя общеобразовательная школа» /«Масловка урта гомуми белем мәктәбе» гомуми белем муниципаль бюджет учреждениесе

Адрес: 422647, Республика Татарстан, Рыбно-Слободский район, с. Масловка, улица Центральная дом 17/422647, Татарстан Республикасы, Балык Бистәсе районы, Масловка авылы, Үзәк урамы, 17
Телефон: +7(843)-612-53-38
E-Mail: Smasl.Rs@tatar.ru
Короткое название: МБОУ "Масловская СОШ"
Руководитель: Спиридонова Лариса Васильевна
У нас учатся: 50 учеников/50 укучы
У нас учат: 17 учителей/17 укытучы

Новости

Классный час в 6 классе "Конфликты и пути их решения"/6 нчы сыйныфта "Конфликтлар һәм аларны чишү юллары"дигән сыйныф сәгате.

Опубликовано: 18.02.2022

Классный час в 6 классе "Конфликты и пути их решения". Обсуждение видов конфликтов, возможных причин их возникновения, пути их решения. В ходе классного часа ребята высказывали мнения о том, как можно предотвратить конфликт. В конце заполнили анкету.

6 нчы сыйныфта "Конфликтлар һәм аларны чишү юллары"дигән сыйныф сәгате. Конфликт төрләре, аларның барлыкка килү сәбәпләре, аларны чишү юллары турында фикер алышу. Сыйныф сәгате барышында балалар конфликтны ничек булдырмаска кирәклеге турында фикерләрен әйттеләр. Соңыннан анкета тутырдылар.