МУ Отдел образования «Управления образования Исполнительного комитета муниципального образования города Казани по Вахитовскому и Приволжскому районам»

Адрес: 420101, г. Казань, ул. Бр.Касимовых, д. 6
Телефон: Приемная:(843) 223-23-73. Дошкольный отдел: (843) 223-22-10. Приемный день: ВТОРНИК с 14:00 до 18:00. Приемный день ПО ВОПРОСАМ ДЕТСКОГО САДА: ВТОРНИК с 14:00 до 18:00 на 1 этаже здания.
E-Mail: roopriv@yandex.ru

Новости РОО

Тел сагында - ир-егетләр

Опубликовано: 14.03.2022

14 нче мартта шәһәр күләмендә  “Тел сагында-ир-егетләр” педагогик уен –конкурсы үткәрелде. Анда Казан шәһәренең һәр берләштерелгән районыннан  ир-егетләрдән торган 5 җыелма команда катнашты. Әлеге конкурста безнең районыбызның данын  “Бөркетләр” командасы исеме астында Абдуллин Илфат Талгатович (27 нче гимназия), Баранов Дмитрий Яковлевич (27 нче гимназия), Рамазанов Раил Фәһимович (41 нче мәктәп), Замалутдинов Айнур Рашидович (1 нче мәктәп),  Ногманов Булат Фаилевич (68 нче мәктәп)  яклады. Алар бәйгедә үзләренең  белемнәрен, сәләтләрен, сәхнә осталыкларын күрсәттеләр. Егетләребезгә зур рәхмәтебезне белдереп,  бәйгедә җиңү яулаулары белән котлыйбыз! Аларга иҗади уңышлар телибез! Афәрин егетләр!