Государственное автономное профессиональное образовательное учреждение «Казанский автотранспортный техникум им. А.П. Обыденнова»/Дәүләт автономияле һөнәри белем бирү учреждениесе “А.П. Обыденнов исемендәге Казан автотранспорт техникумы"

Адрес: 420101, РТ, г. Казань, ул. Карбышева, д. 64/ТР Казан шәһәре , Карбышев урамы , 64нче йорт
Телефон: +7 (843) 211-16-56
E-Mail: katt-kaz@yandex.ru
Короткое название: ГАПОУ "КАТТ им. А.П. Обыденнова"
Руководитель: Имамеев Айрат Зиннурович
Год основания учреждения: 1945

Абитуриенту / Абитуриентка

Уважаемые абитуриенты ! После того как вы подали электронное заявление на госуслугах РТ, вам необходимо приехать в техникум для подачи заявления с оригиналами или копиями документов.

Хөрмәтле абитуриентлар ! ТР Дәүләт хезмәтләре порталы аркылы электрон гариза тапшырганнан соң, сезгә документларның оригиналлары яки күчермәләре белән гариза язар өчен техникумга килергә кирәк.

Режим работы / Эш вакыты:

С понедельника по пятницу: с 8.30 до 15.00 без обеда / Дүшәмбедән җомгага кадәр: сәгать 8.30 дан 15.00 кадәр, төшке ашсыз.

Работа с документацией/Документлар белән эш  итү

Суббота, воскресенье - выходные / Шимбә, якшәмбе - ял көннәре

Тел.: +7 (843) 204-29-45

Просьба всех абитуриентов прежде чем прийти в приемную комиссию подать заявление в электронной форме, через портал государственных и муниципальных услуг РТ, в СПО - Автотранспортный техникум. Инструкция прилагается.

Кабул итү комиссиясенә килер алдыннан, барлык абитуриентларга да ТР Дәүләт һәм муниципаль хезмәтләр порталы аркылы, урта һөнәри белем бирү - Автотранспорт техникумы бүлегенә кереп электрон формада гариза бирүләре сорала. Инструкциясе түбәндә бирелә.

ДОКУМЕНТЫ, НЕОБХОДИМЫЕ ДЛЯ ПРИЕМА: / КАБУЛ ИТҮ ӨЧЕН КИРӘКЛЕ ДОКУМЕНТЛАР:

1. Заявление (по установленной форме) / Гариза (билгеләнгән форма буенча)
2. Паспорт (ксерокопия) : Паспорт (күчермәсе)
3. Аттестат об образовании (ксерокопия или оригинал) / Белеме турында аттестат (күчермәсе яки оригиналы)
4. Фотография 3х4 см (4 шт.) / Фоторәсем 3х4 см (4 данә)
5. Медицинская справка (форма 086-У) + Cертификат прививок (ксерокопия) - только для очного отделения / Медицина белешмәсе (086-У формасы) + Прививкалар турында сертификат (күчермәсе) - бары тик көндезге бүлек өчен генә

Медицинская справка признается действительной , если она получена не ранее года до дня завершения приема документов и вступительных испытаний, результаты обязательного предварительного медицинского осмотра для поступающих на образовательные программы по всем специальностям, с обязательным прохождением флюорографии, нарколога, психиатра.
6. Характеристика школьная (только для очного отделения) / Мәктәптән бирелгән сыйфатнамә (бары тик көндезге бүлек өчен генә)
7. Ксерокопия трудовой книжки - только для заочного отделения / Хезмәт кенәгәсенең күчермәсе- бары тик читтән торып уку бүлеге өчен генә

Заявление очная форма / Көндезге бүлеккә керү өчен гариза формасы

Заявление Заочная форма / Читтән торып уку бүлегенә керү өчен гариза формасы

Бланк мед.справки  086 / Медицина белешмәсенең 086-У формасы

Анкета для абитуриентов (к заявлению) / Абитуриентлар өчен анкета (гаризага)

ДОКУМЕНТЫ, НЕОБХОДИМЫЕ ПО ИТОГАМ ПОСТУПЛЕНИЯ: / КЕРҮ НӘТИҖӘЛӘРЕ БУЕНЧА КИРӘКЛЕ ДОКУМЕНТЛАР:

1. Медицинская карта (из школы) / Медицина картасы (мәктәптән)
2. Сертификат прививок (ксерокопия) / Прививкалар турында сертификат (күчермәсе)
3. Страховой медицинский полис (ксерокопия)/  Мәҗбүри медицина иминияте  полисы (күчермәсе)
4. Страховое свидетельство (ксерокопия) - Иминият таныклыгы (күчермәсе)
5. ИНН (ксерокопия в 2 экземплярах) - ИНН салым түләүченең идентификацион номеры (2 нөсхәдә күчермәсе)
6. Приписное свидетельство (ксерокопия) - Хәрби хезмәткә чакырылырга тиешле граждан өчен таныклык (күчермәсе)

Зачисление осуществляется по результатам среднего балла аттестата / Кабул итү аттестатагы уртача балл нәтиҗәләре буенча башкарыла.

Документы приемной комиссии на 2024-2025 учебный год: /  2024-2025 уку елына кабул итү комиссиясенең документлары: